- Komerční sdělení -aktuálně

Blíží se léto a s ním i bazénová sezóna. Ideální období na koupi bazénu a příslušenství je ale právě teď!

Bazénová sezóna je už doslova za rohem! Několikrát už se teploty vyšplhaly nedaleko dvaceti stupňům a je jen otázkou času, než se budou teploty v podobné hranici držet mnohem častěji. Bazénová sezóna se tedy blíží kvapným tempem, a pokud přemýšlíte o koupi bazénu k domku nebo na zahradu, tak je právě teď ideální chvíle.

Mimo sezónu se nakupuje vždy nejlevněji

Mimo hlavní sezónu platí, že prodejci ceny snižují tak, aby si udrželi alespoň nějaký příjem od zákazníků. Další možností pak jsou slevy, které poskytují prodejci i výrobci v rámci mid-season výprodejů. Bazénová technika a doplňky se nakupuje právě v tomto období, tedy časném jaře a na podzim nejlépe, protože před a po hlavní letní sezoně je výprodej sortimentu vždy největší.

Bazény kupujte u specialistů

Bazénová technika se dá víceméně zakoupit opravdu kdekoliv. Nabízí jí jak velké hobby markety, tak klasické obchodní řetězce i různé krámky se zaměřením na zahrady a další činnost. U bazénů ale rozhodně platí, že kvalita je zde směrodatná a mimo vzhledu určuje použitý materiál především celkovou odolnost a výdrž bazénu. V levném nákupu by vám mohl být nápomocný slevový kód Marimex. Marimex totiž patří mezi největší dodavatele bazénů i veškerého příslušenství u nás. Můžete zde zakoupit samostatné bazény v rozmezí od teď těch nejmenších až po velké rodinné kousky, které dokážou pohltit až sedm lidí. K tomu neodmyslitelně patří rovněž i veškerá okolní technika, jako mohou být čerpadla, automatické pumpy nebo čistící bazénová chemie, která funguje jako prevence proti usazování bakterií. A pokud jste ze Slovenska, tak rozhodně nevěšte hlasu. Eshop dodává rovněž na Slovensko a také vám nabídne zľavové kódy, díky nimž ušetříte minimálně stejně!

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena