- Komerční sdělení -aktuálně

Chraňte vodu ve svém bazénu praktickou plachtou na bazén

Bazénové plachty jsou nedílnou součástí každého zapuštěného i volně stojícího bazénu. Prodlužují koupací sezonu o několik měsíců v roce, chrání vodu před hmyzem a nečistotami a šetří peněženku během zimních měsíců.

Pořízení bazénu s nebo bez bazénové plachty?

Plánujete do své zahrady pořídit zapuštěný nebo volně stojící bazén? Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ bazénu, jeho pořízení je radostná událost, na kterou se těší celá rodina. Před pořízením bazénu je však potřeba přemýšlet, které bazénové doplňky jsou nejdůležitější. Nedílnou součástí každého bazénu je pořízení bazénové plachty. V současnosti zákazníci nejčastěji vybírají z plastového zakrytí nebo bazénových plachet. Proč vybrat právě plachtu? Jaké jsou její výhody a jak vybrat tu nejlepší a především, jak vybrat tu správnou firmu, která ji vyrobí?

Bazénové plachty a jejich nesporné výhody

Bazénová plachta je nepostradatelným doplňkem vašeho bazénu hned z několika důležitých důvodů. Hlavní z nich je bezpečnost dětí a domácích mazlíčků před nechtěným vpádem do bazénu. Krycí plachta na bazén tak může zabránit mnohým neštěstím.

Dalším nesporným ukazatelem pro pořízení bazénové plachty je ochrana čistoty vody. Díky plachtě na míru pro váš bazén není potřeba vodu čistit tak často. Díky zakrývací plachtě ušetříte mnohé finance za nákup bazénové chemie. Dále je díky plachtám zabráněno odpařování vody a u vyhřívaných bazénů pomáhá i udržovat teplotu.

Jak vybírat kvalitní bazénové plachty?

Bazénové plachty je nutné vybírat podle nosnosti. Každá plachta by měla nabídnout minimálně kilogramů na metr čtvereční. Kromě toho musí být plachta nepropustná a to i v oblasti spojů. Toto je možné zajistit pouze výrobou bazénové plachty na míru vašemu bazénu. Naše firma Kvalitní plachty vyrábí vysoce kvalitní bazénové plachty pomocí vysokofrekvenčního svařování. Dále jsou naše plachty vyrobeny z materiálů s ochrannou UV vrstvou, která chrání bazén a zajišťuje, že nedojde k vytvoření tzv. zeleného prostředí, které není vhodné především pro alergiky. Navíc je díky této vrstvě čištění bazénu posléze mnohem snazší.

Objednejte si bazénovou plachtu na míru

Ušetřete finanční výdaje za provoz vašeho bazénu a užívejte si průzračně čistou vodu po celý rok. Naše krycí plachty na bazén vám poskytnou vše, co od plachty na bazén očekáváte. Nechte si našimi techniky změřit váš bazén nebo nám sdělte rozměry a my vám zhotovíme plachtu přímo na míru vašemu bazénu.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena