- Komerční sdělení -aktuálně

Hledají vandala, který zničil auta před kostelem

Parkoviště před novým kostelem na sídlišti Rybníky. Noc z pátku na sobotu 5. září. Kdosi zde poškodil Peugeot a Opel, obě s Levickým evidenčním číslem.

Zničeny auta v Levicích
Jeden z majitelů přislíbil odměnu dvě stě eur za informace, které by pomohly odhalit pachatele. Případ vyšetřuje policie.

víkendová noc

„Zítra to může být vaše auto,“ napsal Levičania na sociální síti a přidal, že na parkovišti před kostelem byly rozbité a vykradeny auta. „Auto mé dcery si to odneslo nejvíce. Nabízím 200 eur za informace o pachateli. Pokud si to viděl a jsi v tom nevinně, ozvi se, budeme to řešit bez policie, „uvedl.

Rozbité a vykradeny

K události mělo dojít v době od soboty 4. září od 22.50 hodiny do neděle rána. Parkoviště před kostelem na Pereckej ulici zvyknou využívat i řidiči, kteří se ve večerních hodinách vrátí domů a před svým činžákem na největším levickém sídlišti nenajdou volné parkovací místo.

V neděli ráno si zde dva z nich našli zdemolované a vykradeny auta.

Peugeot 307 měl rozbité čelní sklo, též spolujezdcovo okno a malé okno na řidičových dveřích. Vandal poškrábal i kapotu. Škoda byla odhadnuta na 1300 eur.

Ani Opel Corsa nedopadl lépe. Po rozbití řidičova okna vnikl zloděj do vozidla, z něhož vzal autorádio, školní pomůcky a kolečkové brusle. Vše v hodnotě cca dvě stě eur, plus dalších pět set bude stát oprava auta.

Případem se zabývá policie. „Vedeme stíhání za trestné činy poškozování cizí věci a krádež vloupáním,“ informovala k případu Renáta Čuháková, krajská policejní mluvčí.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena