- Komerční sdělení -aktuálně

Hotel přátelský pro rodiny s dětmi nabízí útulné ubytování i pro početné rodiny

I v současné hodně uspěchané době byste si měli najít čas na své ratolesti a vyrazit s nimi na pořádnou dovolenou. V ideálním případě se bude jednat o dovolenou plnou poznání zajímavých míst, plnou sportovních zážitků a legrace. Jedním z nejlepších míst na dovolenou s dětmi jsou bezpochyby Krkonoše a konkrétně oblast Benecka, kde se nachází hotel přátelský pro rodiny s dětmi. 

Jak vypadají hotelové pokoje?

Hotel přátelský pro rodiny s dětmi v současné době nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, do nichž je samozřejmě možné postavit přistýlku. Hotel pro děti, školy v přírodě je tak vhodný k ubytování rodin s malými dětmi. Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny vlastním sprchovým koutem a sociálním zařízením, abyste si pobyt mohli užít v pohodlí a rodinném soukromí. Přeci nechcete malé děti pouštět na chodbu do společných sprch, které jsou nediskrétní a velmi nepohodlné.

Na dovolené nemusíte vařit

Dovolenou si plánujete za účelem odpočinku, takže ji rozhodně nechcete trávit u plotny. Tuto filozofii podporuje i ProFamily Hotel TOP Benecko, který v rámci pobytu nabízí snídaně formou teplého i studeného bufetu. Každé ráno si s dětmi můžete pochutnat na domácím pečivu, pomazánkách, marmeládách nebo čerstvém ovoci a zelenině. Samozřejmostí je džus, káva nebo slazený čaj. 

Dá se u hotelu parkovat?

Obrovskou výhodou ubytování v rodinném hotelu TOP na Benecku je bezprostřední přítomnost parkoviště hned vedle budovy hotelu. Dovolená s malými ratolestmi bývá většinou spojena s větším množstvím zavazadel, s nimiž se určitě nechcete tahat nikam daleko. V hotelu TOP však zaparkujete těsně u vchodových dveří, takže si všechny věci můžete pohodlně odnést do svého pokoje. Zaparkování auta je samozřejmě bezplatné a parkoviště je střeženo kamerovým systémem.

Hledáte-li kvalitní ubytování v Krkonoších, zkuste se blíže zaměřit na hotel TOP Benecko. Nedávno prošel rekonstrukcí a nyní poskytuje výhodné pobyty pro rodiny s dětmi. 

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena