- Komerční sdělení -aktuálně

Inspirace na vánoční dárky: Podívejte se, čímž rozhodně potěšíte nejbližších

Darujte nejbližším přesně to, co mají rádi. Důležitý je jednotlivec, pro kterého překvapení chystáte. Na to při výběru dárku nikdy nezapomínejte.

A kosmetika je skvělým dárkem, snad pro každého. Navíc ta s přívlastkem přírodní či bio má i přidanou hodnotu. Chrání naši planetu. Je skvělé, že tento typ produktů je mnohokrát multifunkční, takže počáteční investice rozhodně stojí za to.

Dárková sada Mon Evidence
Dárková sada Mon Evidence v limitovaném vánočním balení potěší nejen svým luxusním designem, ale i vůní mandarinky a delikátní damašské růže, která je navíc obohacena o tóny vanilky a pačuli.

Parfémovaná svíčka zimní jablko
Pokud patří vaše tchyně do kategorie milovnic svíček, toto je rozhodně správná volba. Svíčka s vůní zimního jablka vykouzlí magickou sváteční atmosféru. Navíc i po vyhoření svíčky se pohárek stane pěkným solitérem, který dokáže člověk v interiéru využít. Milé, voňavé a praktické.

Dárková sada: Krém na ruce 30 ml, Balzám na Rty 4,8 g
Toto duo je do studené a chladné zimy jako stvořené. Balíček půlnoční plody obsahuje výtažek z brusinek a výtažek z pupenu černého rybízu. Při balzámu rozhodně potěší 98% složek přírodního Povoa bez mierálnych olejů, bambucké máslo a zmíněné brusinky. Stejně i při krému je až 92% složek přírodního původu.

Regenerační balzám pro velmi suchou pokožku – půlnoční plody
Tento přírodní zázrak z Afriky je ideálním řešením pro suchou pokožku, kterou okamžitě zbavuje pnutí. Pleť pružnější, na dotek jemnější a hydratovaná.

Regenerační balzám ukrývá kouzlo bambuckého másla, které je opravdu dokazatelné. Je známé svými blahodárnými účinky na pokožku: má vysoce regenerační, hydratační a vyživující schopnosti. A tentokrát ho sobě nebo svým nejbližším můžete dopřát ve sběratelské edici …

Udržitelnější a s ohledem na přírodu
Jak vidíte, tento rok nebude výběr dárků vůbec složitý. Pro ještě jednodušší nákup a další inspirace je pro vás připraven vánoční katalog na e-shopu Yves Rocher. V kamenných prodejnách si zakoupené produkty můžete nechat dárkově zabalit, a to v souladu s udržitelností a respektem k životnímu prostředí.

Značka se rozhodla vyřadit z nabídky celofán, který nelze dále zpracovat. Namísto toho můžete vybírat z papírových obalů, které jsou recyklovány a recyklovatelné, nebo například z plechových krabiček, které po Vánocích určitě najdou další využití.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena