- Komerční sdělení -aktuálně

Investice do bezpečnostních dveří se vyplatí do doby, než si zabouchnete

Čas dovolených se nezadržitelně blíží a majitelé bytů a domů přemýšlejí o tom, jak svůj majetek ochránit před nezvanými hosty. Skvělou investicí jsou bezesporu bezpečnostní dveře, které jsou opatřeny kvalitním kováním. Jak ale tyto dveře otevřít, když si nechtěně zabouchnete?

Bezpečnost na prvním místě

Každý majitel nemovitosti chce mít svůj majetek chráněný před nezvanou návštěvou. Investice do kvalitních vchodových dveří je logickým řešením, jak nepřijít do vykradeného bytu. Bezpečnost musí být na prvním místě a to nejen v době Vánoc a během letních měsíců. Rozhodně není dobré situaci podceňovat.

Dříve bylo z hlediska bezpečnosti poměrně málo možností. Dnes je tomu jinak a začít můžeme klidně u bezpečnostních prvků vchodových dveří do konkrétního bytu. Bezpečnostní dveře do bytu je dnes možné koupit v různém provedení, dekorech a materiálech tak, aby krásně korespondovaly s fasádou nebo ladily s okny. Pokud jste majiteli bytu v panelovém domě, můžete vybírat konkrétní bezpečnostní dveře do paneláku. Ty jsou vynikající především proto, že jsou přímo kompletně projektovány na umístění v panelovém anebo bytovém domě. Jaké možnosti tedy bezpečnostní dveře nabízejí?

Co musí obsahovat každé bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře do bytu, rodinného domu nebo garáže, musí obsahovat důležité součásti. Základem bezpečnostních dveří je pevný materiál, z něhož jsou vyrobeny. V každých bezpečnostních dveřích se musí nacházet kovové bezpečnostní výztuhy, které dokážou dveře maximálně vyztužit a opatřit dalšími bezpečnostními prvky. Kovové součásti logicky u dveří nejdou vidět, přesto zajistí maximální bezpečí.

Bezpečnostní prvky vchodových dveří

Moderní bezpečnostní dveře do bytu obsahují celou řadu bezpečnostních prvků. Například jsou to výztuže, bezpečnostní řetízek a kukátko. Oba dva komponenty slouží k efektivnější ochraně před nezvanými hosty. Samozřejmostí je bezpečnostní kování na dveře. V současné době si můžete vybírat z celé řady designu kování, které podtrhne vzhled dveří a velmi účinně dokáže ochránit před vloupáním do interiéru bytu. Součástí dveří jsou často i bezpečnostní lišty a bezpečnostní šrouby. Díky všem těmto faktorům jsou dveře bytelné a skutečně bezpečné.

Co když se bezpečnostní dveře zabouchnou?

Pokud máte bezpečnostní dveře, které se vlivem průvanu zabouchnou, máte hned několik možností, jak situaci řešit. Vlivem stresu mnozí majitelé zapomínají na to, že mají schované klíče třeba u sousedů. Další varianta je možnost otevření vchodových dveří pomocí karty nebo plíšku, kdy stačí zatlačit jazýček dovnitř. Pokud ani tato metoda nefunguje, pak přichází na řadu zámečník. Naše firma Pražský zámečník pomáhá majitelům bytů v nesnázích již dlouhé roky a pracujeme nonstop. Přizvat si nás můžete v kteroukoliv hodinu. Pokud došlo během pokusu o otevření bezpečnostního zámku k jeho poničení, většinou jsme schopni běžné typy na místě vyměnit za nové. Nemusíte tak čekat do rána s otevřenými dveřmi.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena