- Komerční sdělení -aktuálně

Jak bude vypadat léto 2021? Tato místa by měly být bezpečné a užijete si na ně slunce i moře plnými doušky

Rok 2020 byl vrámci cestování opravdu extrémně náročný. Novodobým heslem v cestovním ruchu se stalo „Stay safe“. A přestože nová letní sezóna bude zřejmě ještě s opatřeními, tato místa vám poskytnou soukromí, bezpečnost a zároveň idylickou dovolenou u moře.

Romantické pláže, azurové moře a místo mimo masového turismu – i takové může být Chorvatsko
Pokud hledáte místo, kde se snoubí klid, relax, slunce, moře a ty nejkrásnější prázdniny, tady jste správně. Chorvatsko je už zkrátka takovým našim, Slovenská mořem, na které většina z nás nedá dopustit. Pokud si chcete nastávající léto vychutnat bezpečně a zároveň idylicky, toto je ideální adresa. Zapomeňte však na hotely, či apartmánové domky. Okouzlující vily nabízejí mnohem více. I dovolená v izolaci může být totiž víc než jen magická.

Villa Casa Peru se nachází ve vesničce topilo, na Istrii a byla postavena na konci roku 2019 a je tedy zcela novou. Vejdete se sem s partou přátel, dětmi nebo si klidně dopřejte romantiku ve dvojici. Tři samostatné ložnice, 3 samostatné koupelny + koupelna pro hosty, velký bazén dlouhý 13,5 m x 3,5 m a moře na dosah. Co víc si přát?

Užijí si to tu ve velkém i vyznavači sportovních aktivit, protože máte k dispozici 40 000 metrů čtverečních, obrovskou zahradu, nekončící výhledy a vedle objektu vede cyklistická a joggingová trasa téměř do všech koutů Istrie.

Majitelé plánují do léta dodělat saunu, venkovní bowling, malou basketbalovou plochu, stolní tenis a badminton. Navíc, vila se nachází jen pár kilometrů od Rovinj, nejoblíbenějšího a nádherné, historického města. Skvělé restaurace, krásné pláže, historie a nekonečné kulturní dění. Za nás, jednoznačně ANO!

Úplná izolace samotné vily, obklopené přírodou, ale také blízkost všeho, je zkrátka k nezaplacení. Když si chcete dopřát únik do vlastního mikro světa, je to tu na to jako stvořené.

Malebné, tiché, skryté před zraky neznalé návštěvníky, Toskánsko jak ho neznáte
Toskánsko je zkrátka malý ráj na dlani. Z celé Itálie i během pandemii měly nejnižší míru rizika, vrámci cestování a je velký předpoklad, že to tak bude i během léta. Vybírejte si však namísto hotelů, spíše malé usedlosti, které jsou absolutně kouzelné a mají i přidanou hodnotu.

„Když z vinařského městečka Greve in Chianti odbočíte do zvlněných kopců nad městem, otevře se vám čarokrásná panorama jako vystřižená z olejomalby. Ale tady v Relais di Charme je všechno skutečné. Tato usedlost je seskupení kamenných domků, které byly kdysi farmářskými samoty a nazývají se „borgo“, vlastní jejich známá vinařská rodina Folonari, která jim vdechla atmosféru absolutní elegance, klidu a něčeho, co se slovy popsat nedá. Na tomto místě cítím tradiční Toskánsko, ale i půvab a šmrnc francouzského venkova, okolí je dechberoucí, nacházíte se na venkově, ale kousek od města. „

„Dokonalý souzvuk! Toto místo doporučuji navštívit všem, kteří si dáte záležet na detailech, hostům, pro které je požitkem i místo, kde během své dovolené přebývají, všech, kteří vědí ocenit kvalitu a něco navíc. Pro mě je tato usedlost rájem,“ říká Zdenka Záhumenská, která je majitelkou, cestovní agentury v Toskánsku.

Usedlost nabízí pouze 10 pokojů a 1 suitu, proto patří mezi komornější. Najdete zde bazén, zahradu s romantickými zákoutími a co je skvělé, pokud cestujete s dětmi, nabízejí i možnost babysitting. To se věru zejména ve vinařské oblasti vyplatí, no ne?

Tyto země a ostrovy by měly být během letní sezóny zelené:
Rakousko
Chorvatsko
Itálie
Řecko
Německo
Finsko
Island
Faerské ostrovy
Lichtenštejnsko
Spojené arabské emiráty
Austrálie
Čínská lidová republika
Japonsko
Jižní Korea
Norsko

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena