- Komerční sdělení -aktuálně

Jak renovovat staré dřevěné schodiště, aby bylo zase jako nové?

Navraťte i velmi poškozenému dřevěnému schodišti svou funkčnost a krásný vzhled. Specializujeme se na rekonstrukce dřevěných schodišť i ve velmi špatném stavu.

Schody jako nedílná součást každé patrové budovy

Pokud vlastníte vícepodlažní nemovitost, schody jsou pro vás nezbytným funkčním doplňkem. Aby vyhovovaly po stránce technické, ale také estetické, je nutné o dřevo pravidelně pečovat. Schodiště jednou za čas potřebují také kompletní renovaci, při které odstraníme praskliny ve dřevě, doplníme prochozené části stupnic, odstraníme starý lak a provedeme finální nátěr. I vaše schody, které jsou ve velmi špatném technickém stavu, dokážeme opravit tak, aby výsledný efekt byl jednoduše nádherný.

 Postup při renovaci dřevěného schodiště

O každé dřevo je nutné pravidelně pečovat. U schodiště to platí dvojnásob. Ty totiž kromě estetické funkce plní také funkci praktickou. Schody musí být v dobrém technickém stavu, aby jejich používání bylo maximálně bezpečné.

Proto čas od času přichází na řadu jejich renovace. Existuje mnoho způsobů, jak provádíme profesionální renovaci dřevěného schodiště. Nejčastěji se však naši podlaháři přiklánějí k broušení schodů, vytmelení prošlapaných stupňů a závěrečným nanesením ochranné vrstvy kvalitního laku nebo vosku.

Náš tým podlahářů při renovaci schodiště postupují vždy podle předem stanoveného posudku, který provádí náš technik přímo na místě. Pro práci používáme výhradně profesionální stroje, kvalitní materiál a nejmodernější postupy. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou. Naše reference mluví za vše.

Renovace dřevěného schodiště krok za krokem

Při renovaci dřevěného schodiště se postupuje podle přesných postupů. Nejdříve naši podlaháři pomocí brusných strojů zbrousí tenkou vrstvu povrchu stupnic, následuje oprava nášlapů a schodnic, zatmelení, opětovné broušení schodů a na závěr se aplikuje nová povrchová vrstva kvalitního laku nebo vosku.

Renovaci si zaslouží i další prvky schodiště

Renovací schodiště naše práce zdaleka nekončí. Při renovaci dbáme také na estetickou funkci schodiště, proto se věnujeme opravám i jeho dalších částí. Ukotvíme hýbající zábradlí, doplníme odloupnuté kousky dřeva, obrousíme a natřeme zábradlí či bočního opláštění atd.

Výsledná práce bude patrná na první pohled

Po zásahu našich podlahářů bude vaše schodiště opět jako nové. Rekonstrukce může vyžadovat i složitější postupy, jako kompletní výměny jednotlivých stupňů. I s tím si naši podlaháři dokážou snadno poradit. Po výsledné renovaci bude Vaše dřevěné schodiště opět plně funkční, krásné a bezpečné. Renovace dřevěného schodiště bude pro vás cenově výhodnější, než nákup nového. Neváhejte a zavolejte si na konzultaci našeho technika, který vám doporučí kompletní postup při renovaci vaší ozdoby interiéru.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena