- Komerční sdělení -aktuálně

Jak sledovat živě Oktagon MMA

MMA začalo čím dál více pronikat na televizní obrazovky, do médií a fanoušci celkově projevují o tento bojový sport velký zájem. Povědomí o tomto druhu sportu se zvýšilo i díky působení česko-slovenské organizace Oktagon MMA. Ta divákům nabízí zajímavé souboje těch nejlepších českých, slovenských i zahraničních bojovníků. Jak je možné sledovat Oktagon MMA?

Oktagon na obrazovkách České televize

Na začátku loňského roku jste mohli Oktagon MMA živě sledovat na obrazovkách O2 TV. Díky koronaviru se ale turnaje přesunuly na platformu Oktagon TV, a to formou PPV. Pro organizaci to znamenalo alespoň nějaký zisk. Nyní ale hlásí Oktagon skvělou zprávu pro všechny diváky. Turnaje budete moci sledovat také na obrazovkách České televize! Nebude se sice jednat o živé přenosy, za to budete mít turnaj ve vysoké kvalitě a zdarma! Turnaje se na obrazovce objeví několik dní po uskutečnění samotného turnaje.

Sázkové kanceláře jako skvělá volba

Sázkové kanceláře nabízejí streamy jednotlivých zápasů přes vlastní internetové televize. Zpravidla sice neuvidíte celý program galavečera (hosty a studio), avšak vám neuteče ani vteřina skvělých soubojů, které fighteři navzájem v kleci svádějí. Sázkové kanceláře totiž nabízejí zápasy jak v prelims kartě, tak i v hlavní fight kartě. Velkou výhodou je, že vedle sledování samotného zápasu si můžete také vsadit na vítěze konkrétního souboje, čímž dostává sledování Oktagon MMA zcela jiný rozměr. A nebyly by to sázkovky, abyste si nemohli vsadit i na jiné zápasy či dokonce zvolit sázky na volby.

Oktagon PPV

Asi poslední variantou, jak sledovat Oktagon MMA, je možnost zakoupit si PPV (Pay-Per-View) „vstupenku“. Tato vstupenka vás opravňuje ke sledování celého turnaje na stránkách Oktagonu. Zpravidla stojí okolo 250 korun, avšak zájem bývá tak velký, že obraz při sledování občas zamrzne a vy musíte celou stránku načíst znovu, čímž samozřejmě přijdete o cenné vteřiny boje. V MMA stačí i vteřina nepozornosti a soupeř vám zasadí čisté KO.

Historie a současnost MMA

MMA (Mixed Mortal Arts), česky pak smíšená bojová umění, jsou bojovým sportem, který spojuje techniky z jiných sportů a bojových umění. Již na olympijských hrách starověkého Řecka mohli tehdejší lidé sledovat tzv. Pankration, což byla směsice zápasu a boxu.

Moderní dějiny MMA sahají do první poloviny 20. století. V dnešní době se fighteři rozdělují do několika váhových skupin. Na turnajích Oktagonu MMA pak nalezneme souboje v různých kategoriích, aby byl turnaj zajímavý. Nejznámějším MMA bojovníkem u nás je pravděpodobně Karlos „Terminátor“ Vémola a Lucie Pudilová, která se jako první Češka dostala do prestižní MMA organizace UFC.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena