- Komerční sdělení -aktuálně

Máte v telefonu kontakt na profi a spolehlivé instalatéry?

Mít po ruce kontakt na spolehlivého instalatéra se vždy vyplatí. Nikdy totiž nevíte, co vás doma překvapí po příchodu z práce. Poradíme vám, na koho se obrátit v případě havárie nebo nehody.

Spoléhejte se vždy na profesionály

Už jste někdy zažili ten pocit bezmoci, když jste do nově zrekonstruovaného bytu přišli a najednou slyšíte kapat vodu? Přijdete do koupelny a najednou vidíte, jak ze z pračky řine voda? To jsou případy, které nikdo nechce zažít. Mějte svou domácnost v perfektním stavu a nespoléhejte na to, že vám se vytopení stát nikdy nemůže.

Mějte v telefonu uložený kontakt na instalatéra

Ideální způsob, jak pečovat o svou domácnost, je její pravidelná údržba. Alespoň jednou za rok doporučujeme pozvat na kontrolu trubek a odpadu naše instalatéry. Náš instalatér Praha provede kompletní kontrolu všech spotřebičů, které jsou napojené na vodu, zkontroluje vodovodní baterie, toaletu, odpady.

Pokud takovou kontrolu neděláte, pak nikdy nevíte, co vás doma překvapí. Může se stát havárie, kterou je nezbytné řešit neodkladně, zkrátka ihned. Tato situace se týká závady na vodovodních rozvodech. Pokud prasknou, váš byt se může velice rychle naplnit vodou. A bohužel, nejen váš, ale třeba i sousedů pod vámi, pokud žijete v panelovém domě.

Kde vzít zkušené instalatéry

Co dělat v případě, že na závadu přijdete uprostřed noc? O řemeslníky je v dnešní době nouze, tím spíše o ty, které potřebujete mít po ruce ihned, bez meškání. Náš instalatér Praha má nonstop pohotovost. A pokud vás taková nehoda překvapí o víkendu, v noci, anebo o svátcích, tak máte naprostou jistotu, že přijede obratem.

Pomůže s rozvody vody i prasklým bojlerem

Když jde o rozvody vody, může vás překvapit cokoli. Může to být ucpaný odtok, prasklé potrubí, staré trubky anebo zastaralé rozvody v domě, taky může být potřeba vyměnit vodovodní stoupačky anebo namontovat kotel či bojler. Takové úkoly hravě zvládne náš instalatér. A co je důležité, mohou zajistit i jiné řemeslné práce, protože mají spolehlivé kontakty také na další řemeslníky, jako jsou třeba zedníci, topenáři, elektrikáři, a další.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena