- Komerční sdělení -aktuálně

Módní hit letošního jara?

Jaro přichází a s ním i krásné a pestré barevné odstíny. Chcete ve svém šatníku nové trendy, které zaručeně nesmí chybět žádné žene v šatníků? Už se nemůžeme dočkat letošního jara, rozzářeného teplými a pestrými barvami. Přivítejte jaro šatníkem plného zajímavých modelů a doplňků.

Trendy barvy, které přinášejí pocit lehkosti a přátelství

Ať už vyrazíte v jakémkoliv barevném odstínu, třeba i v té, která mezi trendy módními kousky vůbec nebude, vždy je nejdůležitější, abyste se v oblečení cítila komfortně v rámci možností. Myslete při výběru jarních šatů či jiné oblečení na materiál.

Pastelové barvičky

Tyto odstíny pastelových barviček se vrací a podle největších módních návrhářů ovládnou především šatník mladistvých. Patří mezi ně pudrově růžová, pistáciová nebo bonbónově žlutá. Vybírejte si jarní šaty podle pastelových odstínů, pro odvážné s květinovými vzory či volánky. Pokud je mezi odstíny barva, která se hodí ke každému ročnímu období, pak jsou to odstíny pastelových barviček. Tyto příjemné odstíny sluší opravdu každé ženě, nebojte se je nosit třeba v podobě kalhotového kostýmku či blůzy.

Hnědá paleta

Neboli camel look, zaručeně patří do trendů jarního období 2021. Jedná se o odstín kávy s mlékem. Lze ho skvěle nakombinovat s bílým nebo černým odstínem. Velmi podobným odstínem jsou lískové ořechy nebo letní barva zralých pomerančů.

Klasická červená

Barevný odstín červené je barvičkou lásky, erotiky ale i životní síly. Červená je barva hravosti a života, a snad proto ji nosí spíše výrazné osobnosti, které rády provokují. Na každá žena červenou snese, chce to opravdu kuráž.

Pudrově růžová

Vyhlašujeme, že pudrově růžová je nejhezčím barevným odstínem jara. Pudrově růžová barvička sluší každé ženě. Její lehkost, svěžest, univerzálnost a neskutečně mnoho kombinací, vás doslova nadchne. S tímto barevným odstínem budete zaručeně letos trendy. Jarní šaty růžového odstínu z vás udělají nežnou vílu či princeznu.

Limetkový odstín

Letošní jarní sezónu ovládá žlutá až limetková barvička, ať už bude jemně tlumená nebo zářivě neonová, zaručeně jarními šaty s těmito barvičkami zazáříte. Tyto odstíny jarních šatů

Můžete kombinovat s bílou barvou.

Jsme tím, co nosíme, každá žena má ve svém šatníku něco originálního a netradičního. Barevné odstíny, které nosíme o nás prozradí hodně, jelikož každá něco symbolizuje a má svůj význam. Zkrátka, barvy, které rády nosíte, na vás mohou hodně prozradit.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena