- Komerční sdělení -aktuálně

Novodobý trend cestování, který si v roce 2020 zamilujete: V čem je vanlife výjimečný?

Cestování v obytné dodávce se stalo velkým hitem a fenoménem posledního období. Nedají na něj dopustit jednotlivci, skupiny kamarádů, či rodiny s dětmi. I je zcela jedno, zda žijete na severní nebo jižní polokouli. Svět je kouzelné místo a tímto způsobem ho vidíte z úplně jiné perspektivy. Naberte odvahu, sbalte ruksak a zažijte nevídané dobrodružství.

objevujete nepoznané
Dokonce množství lidí, vyměnilo klasický život v dvojizbáku, za takové nevšední celoroční dobrodružství. Ať už máte dodávku, van nebo inteligentní auto, jedno mají společné. Na jistý čas se tento vůz na čtyřech kolech, stane vaším domovem. To je třeba si uvědomit. Proto ho před každou cestou dobře zkontrolujte a vybavte. Nezapomeňte na spacáky, deky, kempinkový stolek a židle, termosky, přenosnou ledničku, či vařič. Tyto věci se vám budou hodit vždy a za každého počasí. Základ je, pochopit, že takové cestování je spíše o minimalismu. Takže skutečně vám stačí batoh a pár kousků funkčního oblečení.

Díváte se na svět z nové perspektivy
Váš domov je přesně tam, kde právě zaparkujete. Právě z tohoto místa můžete poznávat nové zákoutí, ale také pracovat. Buďte si jistý, že tato přidaná hodnota vanlifu má neuvěřitelné kouzlo a nabízí vám nekonečno možností!

Fenomén Van Life je životní styl nebo způsob cestování, který je založen na předpokladu tvorby a prožívání vaší dodávky jako vašeho domova.

Je snad tím nejužším synonymem pro svobodu. A věru, není to žádnou novinkou. Jde o životní filozofii, která existuje od mýtické éry Sixtyho hippie. Kočovný život byl již v té době lidem mimořádně blízký. A právě svoboda byla vždy základem vanlifu.

Pro nezávislé cestovatele je to pravděpodobně ten nejlepší způsob, jak poznávat svět z jiné perspektivy. Popusťte uzdu svým cestovatelským snem a navštivte za pár eur Austrálii, Jižní Ameriku, zobrazte Bali, zda pláže v Portugalsku. Cokoliv vás napadne máte tímto způsobem na dosah.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena