- Komerční sdělení -aktuálně

Nový styl bydlení představují mobilní domy

Chcete konečně bydlet ve svém? Mobilní domy představují skvělý způsob levného a pohodového bydlení v domě, který si můžete dle libosti přemístit kdykoliv a kamkoliv.

Celoroční i sezónní mobilní domy

Mobilní domy můžete je využít jako chatu i pro celoroční pobyt. Mohou vám nabídnout spoustu výhod. Zjistěte o této zajímavé alternativě bydlení více. Mnoho oponentů mobilních domů přirovnávají tento způsob bydlení k bydlení v karavanu nebo chatě. Tomu tak rozhodně není. Mobilní domy představují plnohodnotné a komfortní bydlení i pro čtyřčlennou rodinu. A největší výhoda? Nemusíte řešit stavební povolení ani ohlášení. Svůj mobilní dům můžete postavit doprostřed louky, do lesa i k rybníku. Kamkoliv, kde nedostanete stavební povolení. A převézt jej můžete kdykoliv a kamkoliv.

Levné bydlení i pro mladé lidi

Nedosáhnete zatím na hypotéku pro svůj vysněný rodinný dům, ale nechcete posílat každý měsíc tisíce za nájem? Pak právě pro vás je mobilní dům tou nejlepší volbou. Moderní design, komfort a pohoda. K domu si můžete snadno postavit pergolu nebo terasu, připravit parkovací stání pro své auto. Pokud svůj mobilní dům postavíte na svůj stavební pozemek, na který později postavíte klasický zděný dům, můžete jej využít jako zahradní chatu nebo jako dům pro hosty. Mobilní dům představuje skvělou investici, kterou budete moci využít mnoha způsoby.

Jaké mají výhody a nevýhody

Mobilní domy už dávno nejsou jen primitivními budkami využívanými jako skromné chaty, ale mají pro své majitele celou řadu zajímavých výhod:

  • už ze své podstaty se s ním snadno přestěhujete jinam
  • představují mimořádně levné bydlení
  • ani údržba není nikterak náročná
  • nestrávíte moc času papírováním
  • rychlé dodání a montáž

Kam mobilní dům postavit

Mobilní dům si nemůžete postavit kamkoliv chcete. Musíte mít odpovídající pozemek, ideálně rovný a dobře dostupný. V případě nejrůznějších překážek se při montáži mobilního domku využívá jeřábu či jiné těžší techniky. Naše společnost vám dům přiveze a za pomoci jeřábu usadíme a připojíme na sítě. Díky mnohatelým zkušenostem jsme schopni rovněž připravit betonové patky či zemní vruty pro usazení domu, dále jsme schopni po pozemku také rozvést sítě.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena