- Komerční sdělení -aktuálně

Paletizační vidle najdou uplatnění nejenom ve stavebnictví, ale i v zemědělství

Mnozí lidé mají paletizační vidle spojeny pouze se sektorem stavebnictví. Málokdo ovšem ví, že toto šikovné příslušenství ke smykovému nakladači najde uplatnění i v zemědělství. Farmaření totiž není pouze o zasetí plodiny a její následné sklizni. Ještě před zasetím je potřeba naplnit secí stroje osivem a rozmetadla hnojivem. Paletizační vidle jsou právě v tomto okamžiku nedocenitelnými pomocníky každého zemědělce.

Jak se paletizační vidle uplatní?

Paletizační vidle agregované se smykovým nakladačem se běžně používají při manipulaci s paletami. V zemědělství se osiva či hnojiva uskladňují ve velkých vacích, s nimiž není bez použití smykového nakladače možné pohnout. Paletizační vidle se samozřejmě užívají i k přesunům palet s nejrůznějším zbožím, popřípadě s náhradními díly. O stav přesouvaného nákladu nemusíte mít žádný strach, protože většina paletizačních vidlí je vybavena ochranným rámem, o nějž se může paleta s nákladem bezpečně opřít.

Kde paletizační vidle pořídit?

Na trhu se nachází velké množství prodejců paletizačních vidlí a vy byste si mezi nimi měli zvolit spolehlivého dodavatele. Renomovaný distributor příslušenství pro smykové nakladače nabízí paletizační vidle pouze od prověřených výrobců. Tím pádem máte stoprocentní jistotu, že budou vidle pasovat na vámi vlastněný smykový nakladač Locust, Novotný nebo UNC. Stroj bez problémů uzvedne 2 tuny, přičemž délka paletizačních vidlí je 800 nebo 1 000 milimetrů.

Smykový nakladač využijte naplno

I v zemědělství je důležitá efektivita výroby a provozu. Pokud byste chtěli svůj smykový nakladač využít na maximum, zapřemýšlejte nad pořízením vidlí s přidržovačem. Ty se skvěle uplatní v živočišné výrobě při kydání utužené vrstvy mrvy, kterou se s obyčejnou lopatou naberete jenom těžko. Vidle s přidržovačem jsou vybaveny hydraulickými rychlospojkami, takže je k nakladači připojíte během několika málo vteřin.

Chcete-li efektivně manipulovat s vaky s osivem či hnojivem, je smykový nakladač agregovaný paletizačními vidlemi skvělým pomocníkem. 

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena