- Komerční sdělení -aktuálně

Plachtová hala pro zemědělské využití

Hledáte jednoduchý a levný způsob jak rychle a efektivně navýšit kapacity vašich skladovacích prostor, ať už se jedná o seno a jiné plodiny, zemědělské techniky nebo strojů, plachtovou halu lze využít také i jako přístřešek pro zvířata jako jsou ovce, skot nebo koně. Mobilní plachtovou halu lze postavit na jakémkoliv pevném povrchu, ale i na nezpevněném půdním podloží. K montáži plachtové haly není potřeba žádné odborné znalosti ani žádné speciální techniky, pokud si však nejste jistí, nechte si montáž haly udělat firmou, která vám ji zapůjčí. Plachtovou halu lze v případě nutnosti dát jednoduše v poměrně krátkém čase přesunout na jiné místo, podle vašich potřeb. 

Výhody pronájmu plachtových hal:

  • K jejich sestavení není potřeba stavebního povolení ani betonových základů
  • Bezúdržbový provoz plachtové haly – žádné nebo minimální náklady na údržbu
  • Dlouhá životnost plachtových hal
  • Plachtová hala se v případě nutné potřeby dá poměrně v krátkém časem přesunout na jiné místo
  • Využití za každého počasí 
  • Firma, která vám halu pronajímá se o odvoz a dovoz postará

Potřebujete rychle a nejlépe ihned naskladnit více materiálů, než na kolik máte současnou kapacitu skladu? Mimo tento problém plachtová hala vyřeší také různorodé slavnostní akce, kdy se může stát, že vás překvapí nepříznivé počasí a bude potřeba zajistit návštěvníkům prostor, který je před nepříjemným větrem, deštěm nebo bouří ochrání. Pro tyto a jiné případy je ideálním řešením plachtová hala, kterou nemusíte hned kupovat. Pokud víte, že halu budete potřebovat jednorázově či na krátkou dobu, pak zvolte variantu pronájmu hal. Poptávka po pronájmu plachtových hal roste, nejen že nabízí uskladnění věcí před nepříznivým počasím, ale také jako ochrana proti zlodějům.  

Typy plachtových hal:

Plachtové haly mají dva základní typy a těmi jsou montované haly a samonosné haly, každá z typů se hodí k jiné potřebě, a tak nabízí i jiné výhody. Montované haly jsou robustnější a pevnější, a jsou určeny pro pevnější podloží, tedy pro dlouhodobý pobyt na jednom určeném místě.  Naopak samonosné haly na podloží nemají tak vysoké nároky jako montované haly, protože jsou navrženy tak, aby se jejich váha rozložila co nejlépe v rámci celé konstrukce. 

Kromě typů je také na výběr z plachtový hal typických či atypických rozměrů, sedlové nebo obloukové střechy, to vše záleží na vašich potřebách.  

Máte zájem o pronájem velkých nebo malých plachtových hal, ať už pro potřeby skladování materiálu, parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky nebo zakrytí místa zemních prací. Obraťte se na známou českou společnost halyjabor,cz, která Vám nabízí prodej i pronájem plachtových hal za výhodné cenové podmínky. Poradíme vám jak s výběrem rozměrů ale i s vizí, jak to bude do budoucna, zda nebude lepší odkup či pronájem plachtové haly. Vyberou s vámi takový typ a rozměr haly, který se bude nejvíce blížit Vašim představám a potřebám. 

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena