- Komerční sdělení -aktuálně

Plachtové haly jako spolehlivé řešení nejen ke skladování

Plachtové haly jsou řešením problémů, ať už se jedná o skladovou halu pro zboží, nebo pro prostory k uschování zemědělských strojů, plachtová hala najde využití v každém oboru.

Plachtová hala a její využití

Zvažujete rozšíření nebo postavení nového skladu, halové jízdárny nebo dočasného přístřešku pro seno a jiných plodin? Pokud vás tlačí rozpočet a vy hledáte nejen levné ale hlavně efektivní a rychlé řešení vybudování přístřešku či skladu? Mobilní plachtové haly vám nejen nabídnou levné a rychlé řešení, ale také ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Užitnou hodnotu najdete nejen jako sklady na zboží, plodiny, materiál, ale také jako úschovnu pro parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky nebo zakrytí místa zemních prací. Vyberte si plachtovou halu podle vašich potřeb a představ, existuje totiž mnoho typů.

Výhody plachtových hal

  • Plachtová hala se v případě nutné potřeby dá poměrně v krátkém časem přesunout na jiné místo
  • K jejich sestavení není potřeba stavebního povolení ani betonových základů
  • Bezúdržbový provoz plachtové haly – žádné nebo minimální náklady na údržbu
  • Dlouhá životnost plachtových hal
  • Využití za každého počasí
  • Firma, která vám halu pronajímá se o odvoz a dovoz postará

Typy plachtových hal:

Plachtové haly rozdělujeme na dva základní typy a těmi jsou montované a samonosné plachtové haly. Kdy každá z tohoto z typu nabízí vlastnosti k jiné potřebě. Montované haly jsou robustnějších a pevnějších základů. Jsou určeny pro pevnější podloží a tím i dlouhodobé stání na zvoleném místě.  Naopak samonosné haly na stavení podloží nemají tak vysoké nároky jako již zmiňované montované haly, protože jsou navrženy tak, aby se jejich váha rozložila co nejlépe v rámci celé konstrukce.

Není třeba mít odborné znalosti

K montáži plachtové haly není potřeba žádné odborné znalosti ani žádné speciální techniky, pokud si však nejste jistí, nechte si montáž haly udělat firmou, která vám ji zapůjčí. Plachtovou halu lze v případě nutnosti dát jednoduše v poměrně krátkém čase přesunout na jiné místo, podle vašich potřeb.

Proč si vybrat plachtovou halu?

Plachtová hala, ať už samonosná či montovaná má nižší pořizovací cenu a její montáž a demontáž nepotřebuje žádné odborné znalosti. K její výstavbě vám stačí pouze zpevněné podloží. Vysoce pevnostní materiály, které jsou použity mohou dosáhnout při správném využití životnosti až 20 let.

Mobilní plachtové haly vám nejen nabídnou levné a rychlé řešení, ale také ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Užitnou hodnotu najdete nejen jako sklady na zboží, plodiny, materiál, ale také jako úschovnu pro parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky nebo zakrytí místa zemních prací. Vyberte si plachtovou halu podle vašich potřeb a představ, existuje totiž mnoho typů.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena