- Komerční sdělení -aktuálně

Potřebujete půjčit dodávku?

Je nám jasné, že když si chcete půjčíte dodávku, tak potřebujete určitě něco důležitého převést, přestěhovat a nechcete, aby vás vaše auto zradilo, a právě proto tu existují společností jako jsou autopůjčovny vozidel, které nabízí vozidla prvotřídních technických stavů. Nabídnou vám mohou osobní vozidla, dodávky či přepravní vozíky. Samozřejmostí je v dnešní době i čistota a dezinfekce všech dodávkových kabin, ale i nákladových prostor.

K půjčení dodávky potřebujete

O půjčení dodávky mohou žádat všichni, právně a zodpovědně způsobilí podnikatelé, fyzické i právnické osoby. Nezáleží na tom, zda máte dluhy či jste v exekuci, autopůjčovny váš život v oblasti financí nezajímá. Pravidelná úhrada splátky či sumy za krátkodobý pronájem jim postačí k tomu, že vám auto mohou pronajmout. 

  • Občanský a řidičský průkaz skupiny B pro dodávky do 3,5 tuny
  • Pokud jste živnostníkem je zapotřebí dodat živnostenský list
  • Právnická osoba v zastoupení potřebuje navíc výpis z obchodního rejstříku a notářsky ověřenou plnou moc 
  • Je zapotřebí složit kauci (o výše kauce se můžete informovat na zákaznické lince dané autopůjčovny, webu nebo osobně)

Výhody půjčení dodávky

Výhody půjčení dodávky jsou zcela jednoduché, auto si můžete pronajmout na dva způsoby jako je 

  • Krátkodobý a dlouhodobý pronájem dodávek
  • Vy jakožto nájemce, který se rozhodne využít službu zapůjčení dodávek, si může být jistá, že při přepravě nedojde k žádným problémům, už jen tím, že autopůjčovny v dnešní době nabízí vozidla prvotřídních technických stavů.
  • Ceny jsou v přijatelné cenové relaci, přepravíte tak zboží s minimálními finančními náklady. 

Půjčit si dodávku přijde vhod každému, kdo náhle potřebuje pokrýt opravu či poruchu jeho vozidla. Hledáte dodávku pro stěhování, rozvoz materiálu, zásobování nebo třeba přepravu různého zboží, půjčovna dodávek je ekonomicky dostupnou volbou pro okamžitou pomoc. 

Nevýhody půjčení dodávky

Při pronájmu vozidla nastanou komplikace jako nedodržení včasného odevzdání vozidla v daný termín či hodinu, zbrzdí vás dopravní nehoda či kolona. Za tyto probléme se ale platí, každá autopůjčovna své služby nabízí v ceníku, ten obsahuje i případné sankce. 

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena