- Komerční sdělení -aktuálně

Půjčovna stavebních strojů poskytuje mnoho služeb

I když to na první pohled nemusí tak vypadat, stavebnictví patří k velmi lukrativním oborům činnosti. Stavební výstavba přeci jen probíhá i za současné ekonomické krize a neexistují žádné indicie, že by měla v budoucnu přestat. S tím pochopitelně souvisí i půjčovna stavebních strojů, která svou působnost rozšířila z pronájmu stavební techniky na její prodej, opravy, nebo dokonce finanční poradenství.

Chcete koupit stavební stroje?

Půjčovna stavebních strojů kromě pronájmu techniky zajišťuje i prodej nejrůznějšího příslušenství. V jejím produktovém portfoliu se tak nachází například vibrační pěch, vibrační deska jednosměrná nebo vibrační deska reverzní. Právě po hutnících strojích je velká poptávka, protože zhutnění povrchu je nutné u každé stavby. Vibrační technika značky HTC patří v oboru k nejspolehlivější, díky čemuž je mezi stavaři velmi oblíbená. Dělníci si cení zejména jednoduché konstrukce, vysoké spolehlivosti, a především příznivé pořizovací ceny.

Jak nákup rypadla nebo jiného stroje financovat?

Stavební stroje zastanou velké množství práce, ale bohužel nejsou na pořízení zrovna levné. Pokud nemáte na pořízení nového stroje dostatek finančních prostředků, zajistí vám půjčovna stavebních strojů výhodné financování. Kloubový nakladač Hydrema se základní lopatou nebo kolové rypadlo Hydrema můžete získat formou splátkového kalendáře nebo obyčejného úvěru. Rypadlo nakladač Hydrema 906D (8,2 t, 75 kW) lze financovat formou operativního nebo finančního leasingu. 

Sháníte renomovaný servis stavební techniky?

Na půjčovnu stavebních strojů se ovšem můžete obrátit i v okamžiku, kdy se vám vibrační válec s vodícím kolem rozbije. Zkušení mechanici mají na skladě prakticky všechny důležité náhradní díly, aby mohli všechny stroje vrátit v co nejkratší době do provozu. Mechanici navíc procházejí pravidelným školením, čímž je zaručena odbornost provedeného servisu. Řezač spár nebo smykem řízený nakladače je servisován přímo na místě jeho působnosti, tudíž rozbitý stroj nemusíte do půjčovny vozit.

Na půjčovnu stavebních strojů se opravdu nemusíte obracet pouze s poptávkou pronájmu techniky. Poskytuje totiž komplexní služby týkající se techniky na stavbu – od financování přes prodej až po servis.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena