- Komerční sdělení -aktuálně

Stěhování těžkých břemen Brno a okolí

Potřebujete pomoci se stěhováním těžkých břemen z těžko přístupných míst, horních bytů bez výtahu nebo stěhování piana z rodinného domu? Naši zkušení stěhováci z Brna vám pomohou v každé situaci!

Stěhování těžkých břemen vyžaduje zkušenosti i manipulační techniku

Čeká vás stěhování bytu nebo rodinného domu, ve kterém jsou velké šatní skříně, historicky cenné komody, piana, trezor nebo různé elektrospotřebiče? Při stěhování těžkých břemen jsou potřeba nejen zkušenosti a síla, ale také potřebné stěhovací pomůcky.  Pro stěhování těžkých břemen z vysokých pater bez výtahu doporučujeme použít stěhovací popruhy, se kterými ve dvou či více osobách snadno rozprostřete síly a jednoduše přestěhujete i velké předměty.

Stěhování Brno zajistí stěhování různých předmětů

Jak ale odvést rozměrné kusy nábytku či jiného vybavení na novou adresu? Nestresujte se s hledáním přátel s dostatečně velkou dodávkou. Obraťte se na náš tým profi stěhováků z Brna, kteří vám rádi pomohou se stěhováním a veškerý inventář odvezou dostatečně velkým vozem. Ať už budete potřebovat odstěhovat 300 kilový klavír nebo 10 ti tunový stroj, zavolejte našim profi stěhovákům. Zpravidla platí, že čím je břemeno těžší, tím bude manipulace s ním náročnější.

Zavolejte si o konzultaci zdarma od naší firmy stěhování Brno

Nechte si dopředu spočítat, kolik vás stěhování těžkých břemen bude stát. Zavolejte si našeho technika. Ten prohlédne objekt, ve kterém proběhne stěhování a důkladně se seznámí se samotným inventářem. Změří si nejširší kusy nábytku, rozměry dveří, chodby apod. Rozvrhne celkový průběh stěhování, zvolí postup se kterým vás seznámí a stanoví přibližnou délku stěhování.

Rezervujte si termín stěhování těžkých břemen

Se stěhováním těžkých břemen si nemusíte dělat žádné starosti. Během stěhování těžkých břemen jsme pojištěni pojistkou s vysokým plněním. Před stěhováním doporučujeme důkladně zabalit inventář do kvalitního materiálu. Pokud se jedná o stěhování například klavírů, skříní nebo strojů, pak můžete tuto práci přenechat našim specialistům, kteří přesně vědí jak na to.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena