- Komerční sdělení -aktuálně

Svatební den podzimního nádechu

Toužíte po podzimní svatbě snů a chcete mít vše do detailů barevně a harmonicky sladěné? Pro podzimní svatební den máte barevných kombinací zaručeně více než dost, stačí si jen představit a vybrat styl vaší svatby. V dnešní době se podzimní barvy dají skvěle použít a kombinovat, od svatebních oděvů a účesů, až po celkovou výzdobusvatební tabule nebo večerní párty. Představíme Vám 4 nejzajímavější a nejoblíbenější barevné odstíny podzimních svateb.

Oblíbené podzimní odstíny mezi ženami

Dusty růžová a navy modrá

Dámy, je tu trend podzimních svateb. Dusty růžová a navy modrá je odstín světle růžové a tmavě modré, která je opravdu dobrou kombinací pro podzimní svatbu. Doplňkem svatby v odstínu dusty růžové a navy modré mohou být družičky v šatech světle růžového odstínu, družbové naopak v námořnicky modrém odstínu s jemně růžovými kravatami.

Černa s kapkou burgundy

Odstín černé s kapkou burgundy je skvělou volbou pro podzimní styl svateb, už jen pro jejich jedinečnost a originálnost. Nevěsty si mohou pro družičky zvolit šaty v odstínu černé barvy v rukou naopak budou mít vínové kytice. Ženich v tomto stylu má černý oblek s vínovou kravatou. Vyzdobte svatební tabuli také v odstínech černé a vínové, společně s doplňky v těchto barvách. Přidejte na stůl doplňky v odstínu zlata pro dokonalejší a luxusnější vzhled celé svatební výzdoby.

Fialová a zlatá

Odstín fialové je oblíbenou barvou již několik desetiletí, a není divu, je totiž barvou, která dokáže na vaši svatbu přinést skvělý pocit královské elegance a její krásy. Na ozdobení stolu použijte zlaté nádobí a fialové ubrousky, svatební potahy na židle mohou být také v odstínu fialové s menším ozdobením v podobě květin, dřevěných doplňků či světelných řetězů.

Oranžová se zelenou

Barevná paleta pro podzimní svatby dala také zelenou odstínu oranžové se zelenou, je perfektním odstínem pro přiblížení vašeho svatebního dne přírodě. Oranžovou se zelenou můžete zakombinovat do kterékoliv svatební dekorace od svatebních potahů na židle až po svatební kytici. Tento odstín je skvělou barevnou kombinací pro rustikální styl svatby.

Svatební výzdoba i na vaší svatbě

Každá žena chce mít svatební výzdobu podle svých představ a za příjemnou cenu. Svatební dekorace jsou velmi důležitým doplňkem, proto je vhodné s dostatečným předstihem o nich přemýšlet. Zahrnují výzdobu od vchodu, obřadního místa, uličky, svatebních židlí až po svatební tabuli a následnou výzdobu večerní oslavy. Svatební výzdoba nemusí být všude, a je fakt, že čeho je moc toho je příliš. Jednoduché svatební dekorace stolů nebo židlí, jsou součástí každé svatby. Není nutné se snažit o extravaganci, ale jednoduchou výzdobou v podobě květin nebo svíček, zaručeně nic nezkazíte.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena