- Komerční sdělení -aktuálně

Takto budete mít svůj život pod kontrolou!

Vyjasněte si vztah k penězům
Aby peníze vztahem sloužily, je dobré znát očekávání – tak své, tak blízké. Příčinou častých konfliktů a nesouladu totiž nejsou ani tak peníze samotné, jako spíše obavy nebo nedostatek důvěry vůči těm, s nimiž spolufinancování sdílíte.

Plánujte a plňte závazky
Bez ohledu na to jaký máte příjem, dokážete své finance dobře manažovat. Pro přehled si potřebujete vytvořit rozpočet nezbytných potřeb, kam patří všechny náklady a výdaje nutné k přežití a rozpočet přání, kde zahrnete své touhy a přání. Potřebujete mít také připravené „pohotovostní finance“ na nepředvídatelné situace, ale i na ty příjemné, jako jsou zábava a DAR.

Eliminujte zbytečný stres
Pro mentální zdraví, spokojený a harmonický život potřebujete vyhledávat spolehlivost a stabilitu. Ne vždy máte žičlivým okolnosti, přesto víte myslet na možná řešení. Když jste vyčerpaný a frustrovaný, můžete oslovit odborníka, který vás přes krizový stav provede. Rovněž se dokážete naučit, jak zvládat zátěž a dostat tlak ven z těla.

Vytvářejte energii na to, co chcete
Každý z nás má potřeby, které nejsou nezbytné pro přežití, ale přispívají k naší dlouhodobé spokojenosti a rozvíjení osobnostního potenciálu. Pro radost ze života potřebujete mít přísun energie, ale zároveň je nutné sledovat, zda děláte pravidelně to, co jste si stanovili. Vašemu snažení to dodá smysl, protože víte, kam máte namířeno a proč.

Spolu nastavíme váš vlastní Osobní finanční plán – zdarma!
Stejně jako u jakékoli jiné činnosti je dobré mít plán. Ideálně takový, se kterým vám pomůže odborník, kterému důvěřujete. Ve VÚB bance máme nyní pro vás jedinečný finanční nástroj Osobní finanční plán, který dokáže dostat vaše finance pod kontrolu a vám přinese více pohody a jistoty. Skvělou zprávou je, že ho získáte zdarma.

Jak na dobrý Osobní finanční plán od VÚB banky?
Domluvte si schůzku v kterékoliv pobočce nebo na naší zákaznické lince.
Sepište si všechny finanční produkty, které aktuálně máte.
Přineste s sebou na setkání vaše pojistné smlouvy, abychom vám pomohli zkontrolovat, zda máte pojištění správně nastaveny.
Po necelé hodince odejdete z VÚB s plánem šitým na míru a jasnější představou o vašich financích.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena