- Komerční sdělení -aktuálně

TOP destinace na nezapomenutelnou dovolenou v roce 2020: Podívejte se, kde to rozhodně bude stát za to

Mykonos, Řecko
Mykonos je ostrov, který doslova magickým. Barvy, kterými toto místo hraje jsou totiž jedny z nejkrásnějších na světě. I díky tomu, dokáže splnit požadavky těch nejnáročnějších lidí. Najdete zde nádherné pláže, teplé moře, kouzelnou přírodu a skvělé služby. Tato kombinace činí toto místo idylickým. K nejkrásnějším plážím na Mykonos patří Ftelia, kde se nachází několik známých hotelů. Mezi mladými je oblíbená pláž Paradise, kde pravidelně pořádají párty pod širým nebem. Nejdelší pláž na ostrově je Elia a má až 11 kilometrů. Kromě velkého počtu větrných mlýnů a pelikánů, je zde i mnoho kostelů, které vás okouzlí architekturou. Mykonos nazývají i druhým domovem celebrit, klidně zde můžete potkat Jennifer Aniston, či Kate Moss.

Mahé, Seychelles
Víte kde se nachází opravdový ráj na Zemi? Tropické klima, azurové pláže, vysoké hory, deštné pralesy, nádherný podmořský svět, to vše je nyní dostupné i pro běžné smrtelníky. Tedy pokud si dovolenou v této destinaci nenecháte na poslední chvíli. Řeč je o Seychelách. Doslova magickém ostrově, který vám nabídne tu nejkouzelnější dovolenou. Ostrov Mahé je dlouhý 28 km a široký 8 km a je zároveň největším ostrovem z Vnitřních ostrovů. Je domovem většiny obyvatel země s různorodou etnickou příslušností. To odráží i kulturní směs s africkým, indickým, čísnkym a evropským původem. Ve městě lze objevit několik turistických zajímavostí. Viz určitě hodinovou věž, která byla postavena podle Vauxhall Clock Tovéř v Londýně. Nádherná je také botanická zahrada. Ve Victorii se rozhodně vyplatí navštívit Národní muzeum historie a místní trh.

Zadar, Chorvatsko
Toto místo je snad jedním z posledních středomořských regionů v Dalmácii, kde iv dnešní době opravdu vládne kvalita nad kvantitou a to co tu nežijete je masový turismus. Zejména pokud cestujete v červnu, či začátkem července. Jedinečná poloha městečka vám nabízí vše co potřebujete. Krásné pláže, azurové moře a klid. Dostane vás svou jedinečnou vegetací, rozličnými restauracemi, nákupními uličkami, sportovišti na hraní volejbalu či fotbalu, ale i centrem vodních sportů. Přijdete si na své, pokud hledáte harmonii, ničím nerušený klid, ale i dobrodružství. Všechno je tu totiž maximálně vyváženě a perfektně od sebe odděleny.

Toskánsko, Itálie
Malebné, tiché, harmonické, poctivé, rodinné, klidné. Ukryté v zelených kopcích s olivovými háji a vinohrady, obklopené nádhernými historickými kláštery, zámky, vinařství. Přesně takové je Toskánsko. Navíc, lidé na tomto mÏete jsou extrémně milí, plní lásky a věřte, že se zde budete cítit jako doma. Vždy vás domácí přátelsky přivítají s pohárem chianti už ve dveřích. Uvidíte, že v Toskánsku vypnete, načerpáte znovu potřebnou energii a objevíte ztracenou krásu, v těch najednoduchších věcech kolem nás. My osobně doporučujeme oblast Chianti, zvláště pokud je to vaše Toskánska premiéra, ale výbornou volbou je i Montepulciano.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena