- Komerční sdělení -aktuálně

Už víte, proč chtít od stavební firmy dřevostavbu?

Chcete mít moderní rodinný dům a nechcete dělat kompromisy mezi energetickou náročností budovy, rychlostí výstavby a možnosti velkoryse řešeného interiéru? Pak volte levné dřevostavby na klíč.

Proč chtít levné dřevostavby na klíč

Konečně jste si koupili svůj vysněný stavební pozemek. Stačí si vybrat svůj rodinný dům a začít stavět. Jenže zde každý investor naráží na závažnou otázku. Stavět zděný dům nebo raději investovat do levné dřevostavby na klíč? Víme, proč si vybrat druhou variantu!

Za čtvrt roku můžete bydlet

Chcete se nastěhovat do svého vysněného rodinného domu co nejdříve? Levné dřevostavby na klíč vám nabízí možnost, jak se do kompletně hotového domu nastěhovat v rozmezí 4 – 6 měsíců. U zděných staveb je lhůta výstavby mnohem delší vzhledem k technologickým přestávkám. Jelikož technologie výstavby dřevostaveb je tzv. suchým způsobem, množství zabudované vlhkosti je několikanásobně menší než u zděné stavby. Naše levné dřevostavby na klíč umožňují našim klientům nastěhování prakticky ihned po dokončení stavby. Rychlejší výstavba a možnost okamžitého nastěhování umožňuje rychlé vyčerpání úvěru, brzké zastavení plateb za stávající bydlení a možnost rychlého zahájení splácení úvěru. Tím je dosažena optimalizace úvěrových podmínek.

Ušetřete ročně výdaje za energie

Levné dřevostavby na klíč vynikají svými tepelně izolačními vlastnostmi. To ocení především majitelé velkých bungalovů nebo patrových rodinných domů. Stále rostoucí náklady na vytápění domu nejsou příliš žádoucí. Jak ušetřit nemalé výdaje za vytápění? Mnoho úspor vám přinese dřevostavba. Součinitel prostupnosti tepla přes stěny, stropy a střechu je u dřevostaveb velmi nízký. Obvykle je tento součinitel U = 0,14 W/m2K, což je hodnota, která se velmi blíží normě na pasivní domy.

Levné dřevostavby na klíč jsou levnější než zděné domy

Chcete si postavit prostorný dům, ale jste omezeni rozpočtem? Naše levné dřevostavby na klíč vychází cenově mnohem levněji ve srovnání se zděnými stavebními systémy. Navíc nedochází během výstavby k navyšování ceny díky dodatečným vícenákladům. Máte tak podepsáním smlouvy záruku pevné ceny díla, což je výhodné především při financování hypotečním úvěrem.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena