- Komerční sdělení -aktuálně

Vánoční stromeček a dekorace na rok 2020: Která barva jim kraluje a jaké jsou trendy?

Trendy vánoční výzdoby jasně ovlivnila růžová. Barva roku ve vánočních ozdobách a dekoracích vnáší do interiéru něžnost a lásku. I když to venku pár dní před Vánocemi působí spíše jako kdyby lidé běžely maratón, nejkrásnější svátky v roce by měly být především o lásce a blízkých.

Vánoční stromek vnáší do interiéru něhu a lásku
Mezi materiálů se se zimou dlouhodobě spojuje samet a stejně to platí iv bytových trendech. Můžete ho vidět na polštářích, na ozdobách jako jsou koblihy a rovněž poutají pozornost i narůžovělé koule, která jsou do sametového. Velmi dobrou kombinací této nostalgické romantické nálady jsou perličky, srdíčka z perliček. Stromek je v propojení se stolem a vidíte i nábytek v té barvě.

Stromek je v propojení se stolováním a také bytovými dekoracemi

Stolování růžové se zlatou
Na tomto stole jsme zvolili kombinaci růžové barvy se zlatou, která se velmi nyní zůstává do popředí. Růžová barva představuje lásku, dětské tvářičky a radost.

Chcete-li z vašeho doma vytvořit během svátečních dní moderní a romantický vzhled, růžová je pro vás jako stvořená. Nejelegantnější verze vánočního stromku spolu se zlatou na nádherně prostřeného stolu vykouzlí tu pravou atmosféru Vánoc, na které se již všichni nemůžeme dočkat.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena