- Komerční sdělení -aktuálně

Výmalba interiéru a pár rad, jak jej zkrášlit

Někdo si možná myslí, že tapety jsou přežitek a už se ani nevyrábí, ale není tomu tak. Tapetování se vrací a patří do nejběžnějších technik společně s malováním, jak vylepšit a dokonale změnit vzhled stěn v interiéru. Tapeta dokonale skryje popraskanou a poničenou stěnu a renovace s ní, je rychlá a levná. Kdo si na malování, natírání nebo tapetování interiéru sám netroufá, může využít služeb profesionála. Nechte si zkrášlit byt nebo dům malíři pokojů, kteří odvedou precizně a rychle výmalbu pokoje, celého bytu či kancelářských prostor.

Kombinace barevnosti interiéru

Do domácností jsou stále častěji využívány kombinace vymalovaných prostor a tapet. Kdy stačí jeden pruh tapety k oživení celé místnosti tak, aby nebyla příliš nudná. Především tak aby dokázala ozvláštnit prostor a navázat na sebe pozornost, nebo aby pomohla sladit některé doplňky. Částečně vytapetovaná místnost je dnes značně trendy, poraďte se doma s přítelem a zkuste navrhnout tuto variantu.

Tapety se vrací do trendu

V minulých letech za komunistického režimu byly tapety trendy na každém rohu. Dnes se tapeta vrací mezi velmi oblíbené a praktické techniky, jak si doma dokonale změnit vizáž celého interiéru. Tapetování patří mezi jednoduché techniky a nabízí mnoho inspirace, jak je využít. Tapety vydrží déle oproti malování a výběr z tapet je opravdu široký.

  • Papírové tapety
  • Vinylové tapety
  • Textilní tapety
  • Vliesové tapety
  • Hedvábné tapety
  • Tapety ze skleněných vláken a jiné…

Nová výmalba?

Pokud chcete perfektní jednolitost, barva je ideální. Malování má mnoho technik, například jako je batikování, malování podle šablon zajímavé obrazce nebo motivy. Tapetování i malování zvládnete úplně sami, což znamená, že také hodně ušetříte, ale mohou nastat nepříjemné problémy, jelikož přes celou dobu budete provádět složité logistické úkony.
Svépomocné malování je výhodou i nevýhodou, pokud jste však nikdy nedrželi váleček nebo štětec v ruce pak vám doporučujeme využít služeb malířů pokojů, kteří vám nejen stěny předpřipraví, vymalují ale i následně uklidí váš byt.

Nechte si novou výmalbu udělat od profesionálních malířů, kteří ručí svou praxí a spolehlivostí. Po pracích profesionálních malířů už nemusíte malovat každý rok, jelikož praskliny, vybledlé malby, flekaté stěny, nekvalitně zhotovené stěrky a omítky už na vašich zdech nebudou. Je rozdíl mezi kupovanou barvou z obchodního domu, oproti barvy, kterou profesionální malíř má k dispozici.

Profesionální malíři používají materiály, které jsou na vysoké úrovni a tím vám ručí, že vaše stěny i po roce budou zářivě čisté jako by je včera malovali.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena