- Komerční sdělení -aktuálně

Zima jako v zemi zázraků: Výjimečné místa, na kterých se snoubí exkluzivita s tradicemi a s lidským přístupem

Dokonalý zimní wellness pro dvojice
400 let historie a rodinné tradice jsou něco, čím si vás přírodní hotel Forsthofgut získá. Najdete zde dokonalou kombinaci krásné přírody s vybavením kosmopolitního luxusního hotelu. Majitelé si potrpí na dodrživanie místních zvyků, tradice, která si uctívají v každém směru. Záleží jim na tom, abyste zde prožili výjimečné okamžiky a vychutnali si každý jeden přítomný okamžik. Věří, že je velmi důležité obohacovat se vzájemně a přesně na tom stojí filozofie celého jejich kopnceptu. Upřímně, s takovým mimořádně lidským přístupem jsme se dosud snad nesetkali. Toto místo má jakousi zvláštní vlastní atmosféru a auru, která vás buď okamžitě dostane nebo ne.

Zažijte to nejkouzelnější období na místech, kterou jsou skutečně výjimečné
Nás si získalo nejen prostředím, ve kterém je samotný hotel zasazen, ale i jeho neuvěřitelná kuchyně. Dokonce mají vlastní trh s domácími specialitami, které si můžete vzít domů. Všechno je tu v absolutním souladu s přírodou, zaměřují tu pozornost na detaily a snaží se proměnit nádhernou přírodu, venkovské kouzlo a staré tradice do moderního šatu. Je třeba uznat, že jim to jde skvěle. Věřte, že zde si opravdu oddýchte a načerpáte pravou zimní atmosféru. Mají absolutně skvělé wellness, kde dokážete během procedur absolutně vypnout a skutečně se přenést do jiné, relaxační dimenze. Jediné mínus tohoto místa je, že budete muset cestovat o něco dál. Ale tak, občas se to vyplatí no ne?

Odpočiňte si a užijte si ničým nerušený klid
Zde se snoubí exkluzivita s tradicemi a s lidským přístupem
Mohlo by vás zajímat: VIDEO: Sbalte se s námi na letní dovolenou expresně rychle: Ukážeme vám, jak to zvládnout za pár minut

Rodinná vánoční idylka
Pokud patříte mezi zasněné romantičky a milovnice Vánoc jako my, věřte, že na Slovensku dokonalejší místo jako je Grand Hotel Kempinski High Tatras, nenajdete. Pohádkový hotel jako vystřižený z knížek Hanse Christiana Andersena, na břehu Štrbského jezera, patří jednoznačně mezi naše srdcovky.

Pokud patříte mezi milovníky zimy a sněhu, na těchto místech si rozhodně přijdete na své

Kdy inokredy si dopřát wellness, není právě v tomto období

Navíc v tomto předvánočním čase to má všechno ještě jakési zvláštní kouzlo. Všude cítit vůni dřeva, svařeného vína, perníčků a vy si najednou opravdu připadáte jako Alenka v říši divů. Neboť každé vaše přání vám zde splní na počkání. Se slovíčkem „ne“ nebo „nedá se“ se zde rozhodně nepotkáte. Pokud tedy cestujete s rodinou, rozhodně se tu nudit nebudete. Sice zřejmě neabsolvujete romantickou večeři ve věžičce, která je zde skutečnou specialitkou (i když jelikož nabízejí babysitting, pokusit se o to můžete), ale zkuste psí spřežení, rodinné běžkování, půjčte si sáňky, nebo se pokorčuľujte na zmrzlém plese. I to má své kouzlo, no ne? My jsme přesvědčeny, že rozhodně. Grand Hotel Kempinski High Tatras je prostě láska. Na první pohled. Pro malé i velké.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena