- Komerční sdělení -aktuálně

Pokladní systém

Pokladní systémy podnikatelům výrazně usnadňují život. Co si pod tímto názvem vlastně představit a jaké přednosti nabízejí pokladní systémy značky Dotykačka?

Co je pokladní systém?

Pokladní systémy představují specifický typ výpočetní techniky. Jinak se též nazývají POS neboli pokladní obchodní systémy či prodejní obchodní systémy.

V podnikání umožňují plnou kontrolu nad příjmy, výdaji a peněžními transakcemi za zboží či služby. Pokladní systém je tvořen především softwarovou částí, který dokáže sjednotit tyto činnosti i funkce pro hotovostní a bezhotovostní platby. Software ke své činnosti dále potřebuje vhodný hardware, tedy počítač.

S pokladními systémy však získáte i další možnosti. Nabízejí rovněž přehled nad aktuálním stavem skladových zásob. Kromě skladového hospodářství mohou zajistit i kompletní evidenci zaměstnanců.

I jednoduchý pokladní systém ve srovnání s běžnou pokladnou dokáže poskytnout celou řadu užitečných informací a také významně ušetřit čas. Stejně tak tato zařízení mohou generovat údaje o DPH, ale také například i zboží, které se neprodává.

Pokladní systémy Dotykačka, co nabízejí?

Pokladní systém od Dotykačky přináší funkční řešení pro každé podnikání. Jeho výhodou je maximální spolehlivost, je plně funkční i při dočasných potížích s připojením k internetu. Založen je celý koncept na bázi kvalitního hardware od prověřených dodavatelů. Nabídne jak stále oblíbenější přenosnou formu vhodnou pro použití v terénu, tak i možnost stabilních pokladen do provozovny.

Využít můžete celou řadu funkcí, mimo jiné přehled tržeb, navíc i správu uživatelů a jejich rolí nebo vzdálenou správu pokladny. Do pokladny umožňuje celý systém vložit až tisíce položek, majitel se proto nemusí ve svých nárocích omezovat.

Pokladnu lze integrovat například s e-shopy, rezervačními, účetními a objednávkovými systémy. Dále tyto systémy umožňují doplnit provoz například o čtečku čárových kódů, váhu či uzamykatelnou

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -

Redakce doporučuje

Žena